Cart is empty
Корзина пуста.
Biroja tehnikas tirdzniecība un serviss

Minolta

Par mums

Salons Minolta

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Minapa" ir viena no vadošajām kompānijām Latvijā biroja tehnikas tirdzniecības un servisa jomā. Mūsu uzņēmums specializējas biroja tehnikas tirdzniecībā jau no 1992. gada, kad mēs kļuvām par pilna servisa autorizēto MINOLTA dīleri Latvijā. Lai uzlabotu MINOLTA produktu tirdzniecību un servisu visā Latvijas teritorijā, mūsu uzņēmumam ir sadarbības partneri visos Latvijas reģionos. Pēc divu kompāniju KONICA un MINOLTA apvienošanās, mēs esam kļuvuši par KONICA MINOLTA dīleriem Latvijā. No 2006. gada SIA Minapa izplata un apkalpo KONICA MINOLTA "meitas" uzņēmuma DEVELOP biroja tehniku. Mēs īstenojam profesionālu mārketinga programmu, plānošanu, pilnu garantijas un pēcgarantijas servisu, lai radītu un nodrošinātu katra klienta darba vietas funkcionalitāti. Mūsu uzņēmumā strādā 16 darbinieki, nodrošinot salona, tirdzniecības un servisa nodaļu darbu.

Lai paplašinātu piedāvāto biroja tehnikas sortimentu , no 2012.gada SIA Minapa Latvijā sāk pārdot OKI multifunkcionālās iekārtas, krāsu un melnbaltos printerus, to izejmateriālus, kā arī nodrošina garantijas un pēcgarantijas servisu.

No 2000. gada mēs paplašinājām tirdzniecību ar papīra smalcinātāju, laminatoru, iesējēju un dažādu biroja darbības nodrošināšanas preču piedāvājumu. Mums ir izveidojusies laba sadarbība ar Vācijas ražotāju - ProfiOffice kurš ir piešķīris SIA Minapa dīlera tiesības Latvijas Republikā, kas sevī ietver tirdzniecību , garantijas un pēcgarantijas servisu. No 2011 gada mēs piedāvājam ARGO piedāvāto biroja tehniku – Wallner, Kobra , kā arī biroja preces un papīra produkciju No vizuālās prezentācijas tehnikas – datu video projektori, interaktīvie risinājumi , ekrāni un aprīkojumu mēs piedāvājam Vivitek, Elmo un Sahara ražojumus. Mūsu veikalos plašā klāstā tiek piedāvātas BILORA ražotās foto un video preces. 

Mūsu uzņēmuma patstāvīgo klientu vidū ir valsts un sabiedriskās institūcijas, ministrijas, bankas, vēstniecības, izglītības iestādes un vietējie uzņēmumi.

SIA "Minapa" misija ir kvalitatīvi un operatīvi sniegt savus pakalpojumus Rīgā un visā Latvijā, kļūt par vienu no vadošajām pilna biroja tehnikas tirdzniecības un servisa uzņēmumiem Latvijā. Mēs vēlamies veidot profesionālu un konstruktīvu sadarbību ar mūsu klientiem, piedāvāt tādas preces un pakalpojumus un tādā kvalitāte, lai tie atvieglotu mūsu klientu darbu, sniegtu viņiem gandarījumu un pozitīvas emocijas, kas palīdzētu veiksmīgi attīstīt savu biznesu, iesakot mūs kā sadarbības partnerus saviem klientiem, un veicinot mūsu uzņēmuma izaugsmi un labklājību.